LAGOON 570 COPERNIC (ceník)

Zimní sezóna v Karibiku - Letní sezóna na Jadranu

Nabízíme Vám netradiční dovolenou na katamaránu LAGOON 570 COPERNIC, který svými parametry splní veškerá vaše očekávání pro pohodovou dovolenou na lodi. Na 17 metrů dlouhé lodi naleznete 6 dvoulůžkových kajut plus 2 jednolůžkové kóje pro ty co cestují sami, prostorný salon s kuchyní a barem a samozřejmě spoustu místa na palubě a na příďových sítích, na které na obyčejné plachetnici nejste zvyklí ..

Hlavní předností katamaránu oproti plachetnici je , že při plavbě na plachty nedochází k náklonu lodě a tudíž k méně pohodlnému pohybu po lodi. Katamarán je proto nejvhodnější lodí pro delší pobyty na moři.

Copernic je samozřejmě vybavený nejmodernější komunikační technikou a nezbytnými bezpečnostními prvky.

Nabízíme pobyty jak pro jednotlivce , tak i pro skupiny a to jak z řad potápěčů, tak i programy pro nepotápěče a firemní klientelu kterým naplánujeme mořskou turistiku přesně podle jejich přání.( doplňkové programy s rybolovem , golfem, případně s návštěvamí místních památek )

V rámci Vašeho pobytu v programu ALL INCLUSIVE  se staráme kromě jiného i o Vaše stravování , takže  o tuto nedílnou součást dovolené nemusíte mít žádné obavy. Extra platíte pouze alkoholické nápoje a pivo. Jsme schopni na požádání upravit individualně jídelníček pro vegetariány ( případně různé diety.. )

Pokud budete mít naopak zájem řešit si stravování a program na lodi sami , nebudeme Vám bránit a pobyty  Vám nabídneme bez stravy s možností plánování detailů vaší výpravy  s  kapitánem.

Standartně nabízíme týdenní pobyty, nicméně doporučujeme zejména u zimních plaveb v Karibiku prodloužit Vaši dovolenou alespoň na 14 dní ..

lod_1.jpg

      KVALIFIKOVANÝ PERSONÁL

se postarají o Vaši maximální míru komfortu a pohodlí na Vaší dovolené 

 Brožura LAGOON 570 (EN)

Ceník

Zimní sezona v Karibiku

Trasy které nabízíme  v zimě jsou výběrem z Karibských perel Malých Antill. Navštívíte panenské pláže a potápěčské lokality , kam se jinak suchou nohou těžko dostanete. Pestrý itinerář plavby Vám zajistí , že  se každý den s překvapením  probudíte u jiného tropického ostrova

V zimní sezoně Vám nabidneme plavbu z Martiniku na sever po šňůře ostrovů Dominica-Guadeloupe-Antiqua- sopka Monserat a zpět.

Další okruh nabízí nalodění v Saint Martenu a přeplavbu kolem Britských Panenských ostrovu s návštěvo Anegady – třetího největšího korálového ůtesu na světě s více než 400 potopenými lodními vraky ( od r.1500 n.l. )


Letní sezona na Jadranu

V letní sezoně Vám nabídneme plavby po Chorvatském Jadranu, který je tradiční českou letní destinací. Zde nabizíme plavby po nadherných zátokách NP Kornati s návštěvou NP Krka a ostrovu Brač, Hvar, Vis a dalších.

Stejně jako v zimní sezoně v Karibiku , tak  i v Chorvatsku si mužete vybrat z programů pro potápěče i pro nepotápěčskou klientelu.

Naprosto netradiční nabídkou je program „ S tebou mě baví svět .. „ kde nabízíme v Chorvatsku týdenní dovolenou na lodi pro otce s dětmi bez účasti maminek .Vyhledat loď l Kapitánské kurzy l Kapitánské průkazy l Počasí Chorvatsko l Počasí Řecko l Meteorologie l Pojištění kauce l Partneři l Mapa stránek I Chorvatsko apartmány
EUROMARINA 2010
Chorvatsko apartmány I ShoreHotel I Windsurfing l eShop4U l MujAndilek
x